Řekněme svůj názor… Jde přece o naše město

 Řekněme svůj názor… Jde přece o naše městoVážení rodiče,
ráda bych vás touto cestou vyzvala ke spolupráci. Myslím, že na společném zájmu.
Věřte, že stejně jako vy, nemám ráda ankety a dotazníky. Přesto bych vás chtěla požádat o spolupráci při zodpovězení několika otázek, které naleznete v odkazu níže.
Myslím, že každý z nás každodenně vnímá pozitiva i negativa života v Hranicích. A vzhledem k tomu, že právě nastalo období tvorby koncepce dalšího rozvoje „našeho“ města, jsem ráda, že se nás jeho představitelé ptají na náš názor.
Neseďme tedy doma, na zahradě nebo v kavárně a nehodnoťme s přáteli, co nefunguje nebo „co se zase nepovedlo“. Místo toho řekněme, co bychom rádi. Domnívám se, že kdo chce, má možnost změny dosáhnout.
Proto bych vás touto formou chtěla požádat o vyslovení vašeho názoru, protože věřím, že jemu bude vedení města naslouchat.
 
Za váš čas velmi děkuji.
Edita Bílá, ředitelka Prima školky
 
Odkaz je aktivní pouze do 30.4.2019.
V úterý 17.12. nás čekají obravdové kouzelné Vánoce ve školce. A protože nemyslíme jen na sebe a chceme, aby hezké Vánoce měla i lesní zvířátka, jdeme jim společně ozdobit vánoční stromeček. Do 10. hodiny...
Jako alternativu neuskutečněného vánočního focení ve školce mohou rodiče využít možnosti focení ve SC Naparia. Od 6.12. mají možnost si rezervovat termín focení přímo u fotografa a pořídit si tak třeba...
I v letošním školním roce mají možnost děti z Bodlínků a Smajlíků zdokonalovat své lyžařské dovednosti. Spolu s Newman school nás čeká lyžařský trénink tentokrát na sjezdovce v Hrubé Vodě. O přihlášku...
První svíčku na adventním věnci jsme zapálili a tak se společně můžeme těšit na vánoční cukroví, koledy, zimní radovánky na sněhu a ... na Ježíška. Ve školce Ježíškův zvoneček zazvoní v úterý 17.12. Společně...
Je nám líto, ale z důvodu neslučitelnosti kapacitních možností fotografa a organizačních důvodů MŠ se v letošním roce vánoční focení ve školce konat nebude.
Polytechnický kroužek Hoblík se v měsíci prosinci bude konat v pátek 20.12.

Prostředí, které děti motivuje

Prima školka je zapojena v těchto projektech

EU