Náš tým


Mgr. Edita Bílá
ředitelka
Motto: "Na každém dni je něco krásného, jen je často potřeba to najít."
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Přerově, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, poté absolvovala vysokoškolské studium na Ostravské univerzitě, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Po dokončení studií pracovala jako učitelka na základní škole, kde z velké části vyučovala projektovou metodou a zaváděla vzdělávací metody programu Tvořivá škola. Pětiletou praxi na základní škole vyměnila za krátkou mateřskou dovolenou, kdy se věnovala svým dcerkám Elišce a Alžbětce. Založením Prima školky si splnila svůj dětský sen, který realizuje od roku 2010. Svým optimismem, zapálením a úsměvem vytváří lidské prostředí, kde každý má své místo a cítí se dobře. Dětem se věnuje v kroužku hry na zobcovou flétnu. V roce 2011 absolvovala akreditovaný kurz Montessori pedagogiky a prostřednictvím specializačního studia se v roce 2014 stala koordinátorem environmentální výchovy na školách v olomouckém kraji. Tímto se také stala odpovědnou osobou za naplňování školního vzdělávacího programu Prima školky v oblasti environmentální výchovy. Ráda lyžuje, plave, jezdí na kole, zdolává horské vrchy chůzí po svých nebo na skialpových lyžích a raduje se z maličkostí všedního dne.
Denisa Mojteková
pedagog ve třídě Bodlínci
Motto: "Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v dětech radost tvořit a poznávat."
 Pochází ze Suchdolu nad Odrou. Vystudovala střední pedagogickou školu v Odrách obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Od malička chtěla učit děti ve školce, a tak si svůj dětský sen splnila. Praxi absolvovala v mateřské škole v Suchdolu nad Odrou, poté pracovala v mateřské škole ve Studénce a po roce se vrátila do mateřské školy v Suchdole, kde učila tři roky nejmladší děti od dvou do čtyř let. Prostřednictvím Institutu certifikovaného vzdělávání absolvovala v roce 2015 čtrnáct vzdělávacích programů různých témat k práci učitelky v MŠ. Od února 2018 pracuje v Prima školce, stará se o naše nejmenší Pulečky a vede kroužek „Všeználek“. Od dětství zpívá v pěveckém sboru Skřivánek pod záštitou Městyse Suchdolu nad Odrou. Každý rok jezdí se sborem na přípravný tábor, který organizuje. Ve volných chvílích nejraději chodí na procházky a na výlety, jezdí na kole, čte a relaxuje.
Hana Hostašová
pedagog ve třídě Bodlínci
 
Mgr. Dana Koblihová
pedagog ve třídě Pulečci
 
Martina Otáhalová
pedagog ve třídě Světlušky
 
Helena Dřímalová
pedagog ve třídě Světlušky
 
Klára Abertová
pedagog ve třídě Smajlíci
 
Ivana Čechová
pedagog ve třídě Smajlíci
 
Markéta Sloveňáková
pedagog ve třídě Bodlínci
 
Lenka Kopecká
asistent pedagoga ve třídě Světlušky
 
Lenka Havranová
chůva ve třídě Pulečci
Motto: "Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje."
Vystudovala Střední zdravotnickou školu ve Vsetíně. Poté tři roky žila v Praze, kde se jí líbilo, ale protože chtěla být nablízku příbuzným a rodnému kraji, vrátila se zpět na Moravu. S manželem vychovává dva syny, Toníka a Honzíka. Do Prima školky nastoupila po ukončení rodičovské dovolené v říjnu 2018. Šťastné dětství prožité na Valašsku v ní zanechalo lásku ke kopcům a horám. Baví ji jezdit na sjezdových lyžích a běžkách, v létě se věnuje horskému kolu a turistice. Má ráda cestování a divadlo. Z ročních období je jí nejbližší zima.
Dana Gajdošová
chůva ve třídě Pulečci
 
Mgr. Petra Dvouletá
logoped
 
Bc. Lenka Trávníková
externí pedagog kroužku angličtiny
 
Livie Tomečková
t.č. na mateřské dovolené
Motto: "Sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň!"
Vystudovala Střední pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V osmnácti letech ji zlákalo velkoměsto, ve kterém dostala i svou první pracovní příležitost v mateřské škole. Zde byla velmi spokojená, ale touha být s rodinou a přáteli, ji přesvědčila o tom, že je čas se vrátit do Hranic. Krátkou pracovní příležitost získala v mateřské škole v Milenově, kde „si osahala práci“ s dvouletými dětmi. Po návratu z dvouměsíčního pobytu v USA přijala nabídku stát se součástí týmu zabývající se bilingvním vzděláváním dětí v Prima školce a věnovala se dětem ve třídě s dvojjazyčným vzdělávacím programem. V oblasti výuky jazyka předškoláků se neustále vzdělávala a zdokonalovala do doby než přišel čas založit vlastní rodinu. V současnosti si užívá mateřských povinností se synem Filipkem a ve chvílích volna vede v Prima školce výtvarně - keramický kroužek Paletka. Na mateřské dovolené tráví čas hlavně se svým synem, rodinou a přáteli. Ráda jezdí na kole, v zimě na lyžích, užívá si vaření a pečení dobrých jídel. Když je chvíle volného času, tak se s chutí podívá na dobrý film, přečte si knihu, zajde na koncert nebo s manželem na večeři do restaurace. Její nejoblíbenější roční období je jaro, protože má ráda jeho vůni.
Ivana Vališová
provozní personál
Motto: "Možná, že nemáme všechno, ale spolu nám nic nechybí."
O naše plná, ale hlavně spokojená bříška a chuťové buňky se stará s pečlivostí a vybíravostí. Do Prima školky nastoupila na podzim v roce 2017 na pozici vedoucí kuchařky, čemuž již předcházely několikaleté zkušenosti v oblasti školské gastronomie, a to více než 18 let. Ve své práci se velmi ráda a stále zlepšuje. Aktivně vyhledává nové receptury, osvojuje si nové trendy v přípravě jídel, zúčastňuje se kurzů a seminářů. Je propagátorkou zdravé stravy a „základních“ potravin. Neustále dokazuje, že se lze obejít bez polotovarů a náhražek. Miluje cestování, a to nejen prstem po mapě, ale především se svým manželem, se kterým křižují Českou republiku. Ráda se nechá zlákat kulturou, ať už v podobě rockového koncertu či festivalu nebo i prohlídkou výstavy či zámku. Nejen její dvě dcery, ale i její další blízcí v ní najdou ochotnou a laskavou oporu, která je dokáže vždy potěšit či podpořit. Přestože není žádnou odbornicí ve floristice, tak miluje zahradničení, ale i pěstování květin, což je její obrovskou vášní. Pokud to počasí dovolí, nejraději tráví svůj čas venku v přírodě, třeba i s napínavou knihou v ruce.
Marie Indruchová
provozní personál
Motto: "Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe."
Naše pořádkumilovná školnice se s radostí, optimismem a pečlivostí stará o naše pohodlí a zázemí. Ačkoliv Marušku do Prima školky zavála v roce 2017 náhoda, tak to byla trefa do černého. Práce v prostředí kolem dětí ji velmi naplňuje a zároveň nabíjí energií, kterou poté může dále předat, ať už své rodině – manželovi, 2 synům nebo především své vnučce. Miluje cestování a poznávání nových krásných míst, za hranicemi nebo i v různých zákoutích Česka. Na své toulky se vydává obvykle pěšky se svým pejskem fenkou Kessynkou. Nenechte se ošálit jejím malým tělem, v něm se totiž skrývá obrovské a laskavé srdce, ve kterém se najde místečko pro všechny človíčky z naší školky.
Anna Romanová
provozní personál
Motto: "Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí."
V oblasti školství se pohybuje již několik let. V Prima školce od podzimu 2017 zastává na částečný úvazek funkci pomocné kuchařky a školnice. Své práce se zhostila s péčí, ochotou a vždy vřelým úsměvem. Děti, na kterých nejvíce zbožňuje zářící hvězdičky v očích, si dokáže získat přátelským přístupem. Velkou radost jí dělají čtyři vnoučci, kterým splní, co na očích vidí. Miluje své dvě dcery a manžela, se kterými sdílí radosti i strasti života. Pokud zrovna nehlídá vnoučky, tak ji najdete v sedle kola, když vyjíždí do blízkého okolí. Ráda se cestou zastaví a vyřádí na koncertu, anebo si doma pustí česko - slovenskou hudbu, která musí mít pořádný rockový náboj. Když se potřebuje zrelaxovat a odpočinout si, tak si přečte pěknou knihu, u které nejraději mlsá. Dokáže se nadchnout a zapálit pro sebemenší maličkost a nechá se jí zcela pohltit.
Jaroslava Gajdošová
provozní personál
 
Haló, haló, už je vám "rodičové" smutno? My se na vás moc těšíme. Hlasíme návrat výletníků z Chechtovského lesa od skřítka Sedmikvítka ve 14.45 hodin 😉... když to dobře půjde!
Milí rodiče, deset měsíců školního roku uteklo jako voda a prázdniny se kvapem blíží. Jako každý rok bychom společně s vámi chtěli oslavit nejen začátek léta, ale především se rozloučit s těmi dětmi,...
Pátkem 26. května je ukončena činnost zájmových kroužků tohoto školního roku.
Prima školka je v letních měsících nepřetržitě otevřena s výjimkou prvního a posledního prázdninového týdne. Provoz je tedy zajištěn v období 10.července až 18.srpna 2023. V tomto období...
Den dětí oslavíme ve školce s Prckem Pepinem po návratu ze školky v přírodě v pondělí 5.června /v 9.00 hodin na zahradě školky/. Program hradíme z třídních fondů.  
Naši malí modelové se již usmívají z fotografií! Můžete se těšit z tabla budoucích školáčků od pátku 19.května v kavárně Coffee Obsession /bývalé knihkupectví Honzík/.   Děkujeme majiteli...

Všechny aktuality


Prostředí, které děti motivuje

Prima školka je zapojena v těchto projektech

EU